coop.no 
no-img

VÅRE BUTIKKER

Coop Obs!Coop Obs!PrixCoop MarkedCoop ExtraCoop ByggmixCoop Obs! ByggCoop ElektroTrend

Coop Mega i Coop Innlandet

Alt du trenger til hverdags og festmiddager!
Hos Coop Mega får du selvfølgelig alle basisvarene. Men først og fremst får du fristende ferskvarer, utallige brødsorter, frukt og grønt i alle varianter, spennende krydder og smakfulle sauser. Vi vet at inspirasjon til matlaging kommer når man bruker de beste råvarene. I våre Mega-butikker får du alt du trenger til hverdags- og festmiddager.

Coop Mega Dombås

SENTRALPLASSEN 5A, 2660, DOMBÅS
Telefon: 61215150
E-post: dombas.mega@coop.no

Coop Mega Trysil

STORVEGEN 2, 2420, TRYSIL
Telefon: 62454400
E-post: trysil.mega@coop.no

Coop Mega Lillehammer

GUDBRANDALSVN. 188, 2619, LILLEHAMMER
Telefon: 61247120
E-post: lillehammer.mega@coop.no

Coop Mega Raufoss

STORGATA 49, 2830, RAUFOSS
Telefon: 61194680
E-post: raufoss.mega@coop.no

Coop Mega Ringebu

OLE STEIGS GATE 5, 2630, RINGEBU
Telefon: 61281880
E-post: ringebu.mega@coop.no

Coop Mega Stange

HEGGEDALSVN 15, 2335, STANGE
Telefon: 62574500
E-post: stange@mega.coop.no

Coop Mega Storhamar

MÅSÅBEKKVN. 2, 2316, HAMAR
Telefon: 62553570
E-post: storhamar.mega@coop.no

Coop Mega Vinstra

NEDREGATA 3, 2640, VINSTRA
Telefon: 61292277
E-post: vinstra.mega@coop.no